Jógázni ment a kismama, szülés lett a vége

Közzétéve: 2015. 09. 03. 13:33 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

A jógaoktató vezette le a szülést a mentő megérkezéséig telefonos útmutatással.

Egy jógaszalonban szülte meg a gyermekét egy nő tegnap este, Budapesten. A mentő megérkezéséig a mentésirányító telefonos útmutatásai alapján a jógaoktató vezette le a szülést. Az esetkocsi 10 percen belül a helyszínre érkezett, de már csak az egészséges leánygyermek és az anyuka rutinellátását kellett elvégezniük. A babát és az anyukát kórházba szállították - tájékoztatta lapunkat az OMSZ.

Kövess minket!

Országos Mentőszolgálat - OMSZ
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek