Százhuszonöt milliót nyert Fejér | Weborvos

Százhuszonöt milliót nyert Fejér

Közzétéve: 2007. 06. 13. 11:22 -

• 1 perc olvasás

Négy fejér megyei gyógyintézet nyert támogatást a szaktárca struktúraátalakítási pályázatán.

A Sirály Egészségügyi és Szociális Szolgáltató Kht. 25 millió forintot kap a központi büdzséből. Az összegből a szolgáltató csákvári intézményét felújítják, míg a kincsesbányainak ápolási eszközöket vásárolnak a munka megkönnyítése és a betegek érdekében.

A Fejér Megyei Szent György Kórház húszmillió forintot nyert, a pályázati forrást rehabilitációs és krónikus ágyak vásárlására, a felfekvést megelőző decubitus matracok beszerzésére, valamint az ágyhoz kötött betegek ellátáshoz szükséges berendezések vásárlására fordítják.

A dunaújvárosi Szent Pantaleon Kórház Kht. 37,5 millió forintot nyert, amelyből a megjelölés szerint négy új intenzív ágyat vásárolhatnak, valamint a rehabilitációra és a belgyógyászati átalakításokra költhetnek. Az elnyert támogatás jóval kevesebb az igényeltnél, így a kórház vezetésének át kell tekintenie az eredeti programot, és a források függvényében módosítják az elképzeléseket.

Kövess minket!

kórházi struktúra-átalakítás

Kapcsolódó cikkek