Újabb orvosi rendelő Nógrádban
Közzétéve: 2006. 08. 29. 13:11 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2006. 08. 29. 13:11 -
• 1 perc olvasás
Huszonhárom millió forintból új orvosi rendelőt építtetett a Nógrád megyei Ipolytarnóc önkormányzata.
![]() |
Szabó Tibor, Ipolytarnóc polgármestere a Weborvosnak elmondta: a szigeteletlen, dohszagú eddigi rendelőjük kiváltására még 2004-ben, a regionális fejlesztési tanácstól nyertek 18 millió forintot, ám nem tudták megépíteni: háromszor is eredménytelen volt ugyanis a kivitelezésről szóló közbeszerzési eljárás. Végül úgy döntöttek, hogy négymillió forint hitelt vesznek fel, s további egymillió forintot költségvetési tartalékukból biztosítanak a rendelőintézethez. Így épülhetett meg az új, 156 négyzetméter hasznos alapterületű épület, amelyben Balázsné dr. Rózsa Mónika háziorvos immár egy előtérrel, váróval, rendelővel, kezelővel, tanácsadóval és mosdóval ellátott rendelőben fogadhat betegeket. A rendelőnek a héten zajlanak a szakhatósági vizsgálatai, ha mindent rendben találnak, a betegek szeptember elsejétől használhatják.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek