Veszélyes készüléket loptak el a nyíregyházi kórházból

Közzétéve: 2007. 11. 13. 10:36 -

• 1 perc olvasás

Kövess minket!

nyíregyházi megyei kórház - SZSZBMK
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek