11 éves fiamnak seborrheát állapítottak meg
Közzétéve: 2009. 05. 06. 16:56 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 05. 06. 16:56 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor Úr! 11 éves fiamnak seborrheát állapítottak meg. Kaptunk kenőcsöt pakoláshoz, gyógyszertári sampont és Elocom oldatot. Ha el is múlik, akkor is nagyon száraz, hámló foltok vannak a hajas fejbőrén, ami nem múlik el sehogy. Valamelyik kapott szer szárítja esetleg túlzottan? Ha viszont nem kezelem, a felrakódások nagyjából egy hét alatt visszajönnek. Úgy hallottam, az Elocomot csak rövid ideig tanácsos használni. Azt szeretném kérdezni, hogy mennyi idő alatt kéne elmúlnia? (Mondták, hogy rendszeresen vissza fog jönni...) Ha a felrakódás elmúlik, a szárazsággal mit lehet kezdeni? Válaszát előre is nagyon köszönöm!
Elmúlni soha nem fog igazán.
Ha a kezelések túlszárítják, hagyják abba, pl. az Elocomot.
V. G.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


