12-es

Közzétéve: 2009. 11. 07. 21:13 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Nőgyogyász! Lányom 12 éves és nem tudom normális e de meg van nyúlva az egyik kisajka.Orvoshoz még nem akartam elvinni mert mégis csak kislány és féltem.Válaszát a 12-es jeligére várom!Köszönettel

Kedves Kérdező!
Amennyiben az elváltozás olyan mértékű, hogy lányát is zavarja, a későbbiekben kisajak plasztika jöhet szóba.
Tisztelettel: Dr.P.A.

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek