14 éve szedek Xanaxot elhatároztam,fokozatosan abbahagyom
Közzétéve: 2010. 04. 19. 15:00 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 04. 19. 15:00 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt DoktorÚr/Nő! 14 éve szedek Xanaxot(válás,szülők halála,rengeteg probléma volt),elhatároztam,fokozatosan abbahagyom.két hónap alatt napi 2 mg-ról 1 mg-ot sikerült elérnem.Elég jól tűröm,de néha levertséget, fáradtságot, rossz hangulatot érzek, vajon ez rendeződni fog? Köszönöm.
Kedves levélíró!
Nézze, az, hogy néha érez levertséget, rossz hangulatot ez önmagában a lakosság döntő részére jellemző, ilyen az élet.
A napi 1 mg Xanax szedése már nem túl veszélyes, de nagyon fokozatosan lejjebb kellene menni, mondjuk napi 2X0,25-ra. És helyette természetesebb nyugtató, erősítő módszereket kellene használnia.
együttérzéssel: dr.Lajtavári László
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


