14 éve szedek Xanaxot elhatároztam,fokozatosan abbahagyom

Közzétéve: 2010. 04. 19. 15:00 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt DoktorÚr/Nő! 14 éve szedek Xanaxot(válás,szülők halála,rengeteg probléma volt),elhatároztam,fokozatosan abbahagyom.két hónap alatt napi 2 mg-ról 1 mg-ot sikerült elérnem.Elég jól tűröm,de néha levertséget, fáradtságot, rossz hangulatot érzek, vajon ez rendeződni fog? Köszönöm.

Kedves levélíró!

Nézze, az, hogy néha érez levertséget, rossz hangulatot ez önmagában a lakosság döntő részére jellemző, ilyen az élet.
A napi 1 mg Xanax szedése már nem túl veszélyes, de nagyon fokozatosan lejjebb kellene menni, mondjuk napi 2X0,25-ra. És helyette természetesebb nyugtató, erősítő módszereket kellene használnia.

együttérzéssel: dr.Lajtavári László

Kövess minket!

ovpszichiáter
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek