14 hónap

Közzétéve: 2009. 11. 16. 10:45 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jelige:14 hónap. A kislányom 14 hónapos.Nem szeretném beoltatni a H1N1 vakcinával.Milyen vitamin készítményt adhatok neki?

C vitamin igen nagy adagban (akár napi 500 mg), ha náthás, még több. Homeopátiás Oscillococcinum naponta néhány golyó és kerülni a tömeget, a betegeket.

Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek