2-3 hónapja erős hüvelyi folyásom van,

Közzétéve: 2011. 02. 16. 13:26 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Úr! 30 éves két gyermekes anya vagyok. 2-3 hónapja erős hüvelyi folyásom van, egyéb panaszom nincs , mensrtuációm rendesen van. Gyógyszereket nem szedek. Páromnál gondot nem észleltünk. Kérem segítsen, hogy mi lehet ez, mennyire vegyem ezt komolyan!

Kedves Kérdező!
Nőgyógyászánál vagy bőr-nemibeteg szakorvosnál jelentkezzen vizsgálatra.
a szerk.

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek