2 éves kislány

Közzétéve: 2009. 07. 27. 15:32 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

jelige-2 éves kislány Tiszlet doktor Úr! két éves kislányom nagyon sok folyadékot iszik, de ez mindig is így volt. Már egy évesen is ivott napi 2 litert általában, most olyan 2-3 liter között mozog a folyadékfogyasztása. Ön szerint ez még anormális kategóriába tartozik? Korábbi vérvételek nem mutattak kórosat, de éhgyomri cukrot még nem néztek neki. Nem szeretném kitenni egy vérvételes vizsgálatnak, ha nem muszáj, mert tejallergiája miatt így is sokat járunk orvoshoz, amit nehezen vosel. köszönettel,

Vizelet fajsúly (ez a legfontosabb) és vizelet cukor vizsgálat már bizonyára történt, tehát felesleges újabb vérvétel. Valószínűleg egy rossz szokás. Ha csak mindig csak vizet kapna, kevesebbet inna a kislány.

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek