,20 évnyi fogamzásgátló szedése után szeretném abbahagyni
Közzétéve: 2012. 06. 12. 08:15 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 12. 08:15 -
• 1 perc olvasás
40 éves vagyok,20 évnyi fogamzásgátló szedése után szeretném abbahagyni a tabletta szedését,babát nem szeretnék van már egy 14 éves fiam.Két évvel ezelőtt megbróbáltam 3 hónapig de akkor talán egyszer jött meg a menszeszem és folyamatosan hőhullámjaim voltak és felvoltam puffadva nagyon ami zavart.Mitől van ez a puffadás hőingadózás és mit tegyek ha nem lessz menszeszem?
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


