24éves
Közzétéve: 2011. 06. 01. 05:48 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 06. 01. 05:48 -
• 1 perc olvasás
Kedves Doktor nő/úr! Kb fél éve voltam orvosnál mert egyszer székelés után véres volt a papír és megilyedtem!Gondolta a doktor hogy mivel egyszeri alkalom semmi gond nem lehet,de megtükröztek és mondta hogy semmi nincs csak van egy ugynevezett bőrfüggöny a végbélnyílásnál de ez nem gond csak esztétikailag zavarhat!Pár hete zuhanyzásnál gugolás közben éreztem a végbélnyílásnál egy kis csomót ami néha előjön néha eltűnik!Nem fáj néha érzek lüktető érzést és kicsit viszket,de lehet hogy csak bebeszélem a tüneteket hiszen voltam vizsgálaton és nem volt semmi gond!Mi lehet ez?Aranyeres csomó?Mi a teendő?24 éves lány vagyok! Köszönöm a válaszát Jelige:24éves
Ismételten keresse fel az orvost és mutassa meg neki a kérdéses elváltozást.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


