2mmre van nyitva a botallo vezeték
Közzétéve: 2011. 03. 10. 06:25 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 10. 06:25 -
• 1 perc olvasás
kedves doktor ur?Ha 2mmre van nyitva a botallo vezeték mennyire veszélyes a kislányomnál ha a sziv mellett folyadék van?várom válaszát
Nem lehet ennyi adat alapján, és a gyermek állapota, kora, panasza nélkül kérdésére válaszolni.
Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


