3 hete szedem a sotretet

Közzétéve: 2009. 01. 23. 23:30 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Én 3 hete szedem a sotretet napi 3 szemet. Ez a gyógyszer tényleg hatásos lesz.Nekem azt mondták akár 4 hónapig is kell szedjem. Már teljesen el vagyok keseredve. A roacutan ról is hallottam. Az sokkal jobblenne, ha igen feliratom az új bőrgyógyászommal. Várom válaszukat. Köszönöm

A Sotret jó. A 3 hét kevés. Még nem látja a hatást. A 4 hónap is kevés, sokkal tovább kell majd szednie.
Dr. Veres Gábor (www.erdiborgyogyasz.hu)

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek