3 hete történt egy foci sérülésem

Közzétéve: 2010. 04. 21. 10:48 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jó napot! Lassan 3 hete történt egy foci sérülésem, el volt csúszva a sípcsontvédőm, amikor megrúgtak. Azóta fáj és be van duzzadva.A csont az érdekes, mélyedés van, mintha el lenne repedve! Ön szerint, ha el van repedve, azzal még tudnak valamit csinálni? Esetleg már semmit sem tesznek vele? Begipszelik esetleg? Köszönöm a válaszát!

Tisztelt Uram!
Csak RTG felvétellel igazolható, hogy törés vagy repedés történt-e. Az Emineo rendelőben rendelkezésre áll rtg felvétel is előzetes bejelentkezés alapján.
Dr. Knoll Zsolt Ph.D.
www.emineo.hu
knoll@emineo.hu

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek