3 lumbális gerinc műtét után
Közzétéve: 2010. 01. 08. 11:38 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 01. 08. 11:38 -
• 1 perc olvasás
3 lumbális gerinc műtét után Szeretném megtudni a véleményüket a következőről:a 3.-dik műtétem 2008.09.25.-én volt amikor Oxiplexgélt injektáltak a gyök köré. 3 hónap múlva elkezdett lilulni a bal lábam, érsebészetre küldtek,de nincs érelzárodás. MR vizsgálat következett aminek az eredménye:St.post discectomiam L.V. I.s. A L.V. discus bal oldali laterális típusú recidív herniája. Prostoperatív fibrosis a bal S.I. gyök környezetében. Úgy veszem észre,hogy csak dobálnak ide-oda de senki nem mondja meg őszintén mi a további teendő. A fájdalmam erős és szüntelen a láb lilulás is folyamatos. Köszönöm a türelmüket és várom válaszukat! Egy elkeseredett 39 éves nő.
Tisztelt Páciens!
Sajnos az Ön esete sokkal bonyolultabb, mnthogy inteneten tudjuk megválaszolni. Azt tanácsolom, hogy keresse fel operáló orvosát aki a klinikai kép, és friss MRI birtokában tud majd válaszolni kérdéseire! Ha ez nem lehetséges állunk rendelkezésére!
Üdvözlettel:
Dr. Moravcsik Bence ortopéd szakorvos
www.bmm.hu
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


