3 napja föl le ugrál a lázam
Közzétéve: 2012. 05. 09. 12:52 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 09. 12:52 -
• 1 perc olvasás
3 napja föl le ugrál a lázam 3 órát lázas vagyok 2 órát nem , mandulám, torkom nak semmi baja a derekam fáj tompán. a lázam eléri 39,6 ot is olykor
Kedves Kérdező!
Keresse fel háziorvosát, aki az alapvizsgálatok után a szükséges irányba elindítja a kivizsgálását.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


