35 éve cukorbeteg vagyok
Közzétéve: 2010. 10. 17. 05:35 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 10. 17. 05:35 -
• 1 perc olvasás
35 éve cukorbeteg vagyok, legutóbbi laborvizsgálat szerin a hemoglobin emelkedett. Évek óta nagyon fáj a lábam, szinte már menni sem tudok, s az utóbbi időben fulladok.7l éves vagyok , hova fordulhatok kivizsgálásra?
Kivizsgálását a háziorvosa fogja elindítani.Ez vonatkozik mind az emelkedett Hgb értékre, mind a lábai fájdalmára, mind a fulladásra. Kérjen tőle beutalót a megfelelő szakrendelésekre.
Dr. Gerencsér Emőke
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


