35 éve cukorbeteg vagyok

Közzétéve: 2010. 10. 17. 05:35 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

35 éve cukorbeteg vagyok, legutóbbi laborvizsgálat szerin a hemoglobin emelkedett. Évek óta nagyon fáj a lábam, szinte már menni sem tudok, s az utóbbi időben fulladok.7l éves vagyok , hova fordulhatok kivizsgálásra?

Kivizsgálását a háziorvosa fogja elindítani.Ez vonatkozik mind az emelkedett Hgb értékre, mind a lábai fájdalmára, mind a fulladásra. Kérjen tőle beutalót a megfelelő szakrendelésekre.
Dr. Gerencsér Emőke

Kövess minket!

cukorbetegség - diabétesz - diabetes - IR
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek