37-éves anyuka!

Közzétéve: 2012. 05. 16. 09:49 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Eröss hát és mellkas fájdalommal vittek kórházba! Szuró fájdalmakkal melyektől éphogy nem öszeestem...! Sűrgösségi, EKG... vér vétel...! ...

... Infuzió+ fájdalom csillapitó és jobban is lettem,de a vérkép adataim azt sugallják, hogy aggódnom kellene. 11-csillaggal! ami nem jó a vérképemben: Segment:31.9

Ly: 57,9 Baso: 1.2 Glukóz:8.00 K:5.70 Ca:2.08 SGOT: 43 Alkalikus foszfatáz: 51 CK-MB:56 LDH: 943 Lipáz:55

Kérdésem annyi lenne,hogy ön szerint milyen betegségek állhatnak a háttérben és hogy milyen vizsgálatokon vegyek részt feltétlen? Szives válaszát előre is koszönöm!

Ui: 37-éves anyuka! jelige!



VÁLASZ



Kedves Kérdező!





A beteg állapotának ismerete és korábbi vizsgálati eredményeinek hiányában egy lelet kiragadott részletét nem lehet és nem is szabad értékelni. Ez a vizsgálatot kérő orvos feladata és felelőssége, mint ahogy a beteg tájékoztatása is.

a szerk.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek