44éves

Közzétéve: 2012. 05. 18. 19:38 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Weborvos! A problémám a következő. márciusban magas vérnyomással és melkasi szúró fájdalommal szakorvoshoz fordultam...

... belgyógyászhoz/, aki ekgt csinált és laborvizsgálatra és szivultrahangra küldött. a laboreredményemben a cukor és a koleszterinérték lett magasabb,mint lehetne. diétázok és koleszterincsökkentőt szedek. az ultrahangon azt mondták, hogy nincs baj a szivemmel, az ekg is jólett.vérnyomásom is kezd helyrejönni a gyógyszerektől, de mégis aggódom,mert a szúrófájdalom még mindig meg van és néha enyhe zsibbadást érzek a kezemben és a lábomban is. Vajon mibajom lehet? hova forduljak még a panaszommal?

Jelige: 44éves

Várom válaszát!



VÁLASZ



Az alapos vizsgálatok negativitása alapján szervi szívbetegség nagy valószínűséggel kizárható és a panaszok sem erre jellemzőek. Felmerül bennem az életmód, mint a panaszok oka. Ennek a lehetőségét csak Ön tudja felmérni.


Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek