48 éves estem teherbe

Közzétéve: 2011. 03. 20. 09:33 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Úr/Nő! Majd nem 48 éves estem teherbe, sajnos nem éreztem magamban annyi erőt, hogy a babát megszüljem. Lelkileg nagyon bánt a dolog. A műtét november 5-én volt, de azóta sem jött meg a menstruációm. A műtét után 6 héttel az orvosom végzett hüvelyi ultrahangos vizsgálatot, de semmi elváltozást nem talált. Kérdésem az lenne, hogy mennyi ideig várhatók azzal, hogy újból orvoshoz forduljak, vagy nálam már ez a változókor beköszöntét jelenti? Segítségét köszönve tisztelettel egy olvasó

Kedves Kérdező!
Ismételt ultrahang és hormon vizsgálatot javasolok.
Tisztelettel: Dr.P.A.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek