5 éves lányom bevette az utolsó szem fogamzásgátló tablettámat

Közzétéve: 2009. 11. 09. 13:20 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Gyermekorvos. 5 éves lányom azt hiszem hogy bevette az utolsó szem fogamzásgátló tablettámat. Mi baja lehet? Azért nem biztos, mert nem ad egyértelmű választ arra, hogy mit is csinált vele. Kb 20 órával ezelőtt vehette be. Köszönöm

Gyógyszermérgezésre gyanakszik? Kár, hogy nem postai levélben várja a választ. Ha ez egy szívgyógyszer lett volna, mire a válaszomat megkapja, már késő lenne.
Egyébként semmi baja nem lesz a gyereknek ettől az egy tablettától.

dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek