57 tata

Közzétéve: 2011. 09. 11. 18:23 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

57 tata jellige. Prosztata szövetmintavételre vagyok előjegyezve.Éhgyomorral kell mennem? Gépkocsit hazafelé tudom vezetni, nem visel meg nagymértékben a vizsgálat? Fájdalmas? Köszönöm a választ.

A kérdés, hogy hol és milyen érzéstelenítésben végzik? Ahol több napos, ott természetesen a bennfekvés adott, ahol járóbetegként, ott meg kell várni néhány órát, a következő vizelést, az általános állapot változását...stb!

Kövess minket!

ovurológus
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek