57 tata
Közzétéve: 2011. 09. 11. 18:23 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 09. 11. 18:23 -
• 1 perc olvasás
57 tata jellige. Prosztata szövetmintavételre vagyok előjegyezve.Éhgyomorral kell mennem? Gépkocsit hazafelé tudom vezetni, nem visel meg nagymértékben a vizsgálat? Fájdalmas? Köszönöm a választ.
A kérdés, hogy hol és milyen érzéstelenítésben végzik? Ahol több napos, ott természetesen a bennfekvés adott, ahol járóbetegként, ott meg kell várni néhány órát, a következő vizelést, az általános állapot változását...stb!
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


