5óra körül felébredek, lábfájás jelentkezik

Közzétéve: 2010. 11. 14. 09:45 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

2-3 hónapja 5óra körül felébredek, abban esetben is ha az nap teniszeztem. Minden este 18- 21óra között, mikor már pihenek, olvasok lábfájás jelentkezik. Ilyenkor sétálgatok és többnyire elmúlik. 75 éves vagyok jó szellemi és fizikai kondícióban érzem magam. Szíves válaszát várom.

Kedves Kérdező!
Az ébrenléti ciklus problémával a háziorvost, a lábfájással pedig ortopédust érdemes lenne felkeresni.
a szerk.

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek