6 hete derékfájással kezdődött

Közzétéve: 2010. 05. 26. 09:45 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kedves Doktor Úr! Olyan paszom van,hogy 6 hete derékfájással kezdődött,de most már bal oldalamon a fenekembe és a combomban érzem a fájdáltam. Mi lehet a bajom? Sérvem van? Ha sérv akkor milyen sérv lehet? Válaszát előre is köszönöm!

Tisztelt Páciens!

Porckorongsérv lehet, ortopédiai vizsgálat javasolt ennek tisztázására.

Üdvözlettel:
Dr. Moravcsik Bence ortopéd szakorvos
www.bmm.hu

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek