60-as
Közzétéve: 2012. 05. 20. 07:19 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 20. 07:19 -
• 1 perc olvasás
Két napja bedagadt a bal szemem környéke és érintésre érzékeny volt a bal halántékom környéke...
... Ma reggelre ez az érzékenység elmúlt, de az arcom bal fele főleg a szemem alatt, bedagadt. Nem fáj, csak nagyon kellemetlen. Mit tegyek, hogy ez minnél előbb elmúljon?
Válaszát köszönöm:60-as
VÁLASZ
Kedves Olvasó!
A duzzanat okának meghatározását a háziorvosánál kezdeményezze, ő ellátja a megfelelő szakrendelés(ek)re beutalóval is.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


