7 évente ismétlődnek a gyógyszeres kezelések

Közzétéve: 2010. 12. 08. 08:21 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt doktor ur, nő ! 13 éves egészséges kislányom veszitettem el, rosszindulatu beteg lett. Végig harcoltunk, nem sikerült. Halála után hét évre kaptam idegösszeomlást, gyógyszerekkel rendbe hoztak. 7 év elteltével ismételten jelentkeztek a panaszok, gyógyszert szedek. Lassan le fogom megint tenni a gyógyszert. Hogy lehet, hogy 7 évente ismétlődnek a gyógyszeres kezelések. Rz már igy lesz mindig. Tisztelettel

Kedves levélíró!
A leirása alapján lehetséges, de azt hiszem sokan kiegyeznének azzal, ha csak 7 évente kellene pszichiátriai kezelést igénybe venni.
Sajnos a rövid levele alapján bővebb támpontot nem tudok Önnek adni.
Együttérzéssel: dr.Lajtavári László

Kövess minket!

ovpszichiáter
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek