888

Közzétéve: 2010. 06. 11. 14:17 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jelige: 888 Üdvözlöm! A kérdésem,bár ez inkább pszichiátriai, hogy a reggeli feketekávé után mennyi idővel vehető be nyugtató/ rivotril v.anxiron ill. asentra? köszönöm, 888

Kedves levélíró!

Szerintem bármikor. Ha viszont szereti érezni a kávé hatását, akkor azt javaslom, hogy inkább kb. 1 óra múlva.
De maga a kávé és a szorongáscsökkentő nem okoznak kellemetlen együtthatást.

együttérzéssel: dr.Lajtavári László

Kövess minket!

ovpszichiáter
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek