888
Közzétéve: 2010. 06. 11. 14:17 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 06. 11. 14:17 -
• 1 perc olvasás
Jelige: 888 Üdvözlöm! A kérdésem,bár ez inkább pszichiátriai, hogy a reggeli feketekávé után mennyi idővel vehető be nyugtató/ rivotril v.anxiron ill. asentra? köszönöm, 888
Kedves levélíró!
Szerintem bármikor. Ha viszont szereti érezni a kávé hatását, akkor azt javaslom, hogy inkább kb. 1 óra múlva.
De maga a kávé és a szorongáscsökkentő nem okoznak kellemetlen együtthatást.
együttérzéssel: dr.Lajtavári László
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


