Abbahagyhatom-e a Klion szedését?
Közzétéve: 2006. 03. 29. 12:57 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2006. 03. 29. 12:57 -
• 1 perc olvasás
Abbahagyhatom-e a Klion szedését, ha bántja a gyomrom, vagy mit tehetek, hogy ne bántsa (igyak sok folyadékot)? Vagy lehet-e csökkenteni az adagot? Nőgyógyász írta fel bakteriális eredetű hüvelygyulladásra (napi 2-szer kettőt 5 napig) a helyi hüvelyi kezelés mellé, másnap kellett kezdenem szedni, hogy bevettem a Sumamed-et (2 rabletta egyszerre). Nincs gyomorfekélyem.
Tisztelt Hölgyem!
Elég az, ha a továbbiakban napi 2x1 tablettát szed a Klionból, amíg elfogy a 20 tabletta. Tisztelettel: Dr.H.G.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


