abrasiót végeztek

Közzétéve: 2012. 05. 15. 13:24 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Üdvözlöm! 3 hónapja abrasiót végeztek, elhúzódó, bő vérzés miatt. A szövettani eredmény nem talált kóros elváltozást...

... Február, márciusban nem volt vérzésem, áprilisban ismét, elhúzódó és bő.

A nőgyógyász hüvelyi uh-ot csináltatott, és Proverát írt fel.

Azt mondta 20 napig napi 2 tbl-t szedjek 2 hónapig, és ettől helyre áll a megvastagodott nyálkahártya.

A vérzésem mikor múlik el? Egyáltalán ettől a tablettától megszűnik és rendeződik a panaszom?

Köszönöm válaszát.



VÁLASZ



Kedves Kérdező!






Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.

a szerk.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek