abrasiót végeztek
Közzétéve: 2012. 05. 15. 13:24 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 15. 13:24 -
• 1 perc olvasás
Üdvözlöm! 3 hónapja abrasiót végeztek, elhúzódó, bő vérzés miatt. A szövettani eredmény nem talált kóros elváltozást...
... Február, márciusban nem volt vérzésem, áprilisban ismét, elhúzódó és bő.
A nőgyógyász hüvelyi uh-ot csináltatott, és Proverát írt fel.
Azt mondta 20 napig napi 2 tbl-t szedjek 2 hónapig, és ettől helyre áll a megvastagodott nyálkahártya.
A vérzésem mikor múlik el? Egyáltalán ettől a tablettától megszűnik és rendeződik a panaszom?
Köszönöm válaszát.
VÁLASZ
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


