adókedvezmény
Közzétéve: 2012. 05. 16. 09:57 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 16. 09:57 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor Úr Olyan kerdesem lenne, hogy edesanyam kronikus vesebetegsegben szenved 20 eve, es igenybe szeretnenk venni az adovisszateritesbol ...
... jaro adokedvezmenyt, de sajnso nem tudjuk hogy mely iranyba kell elindulnunk, a szakorvos allitja ki ezt az igazolast? hol tudunk utanan nezni (korm. rendelet) hogy ne utasitsak el ....valaszat elére is koszonom
VÁLASZ
A NAV által küldött csomagban a súlyos egészségkárosodás rovatban a kitöltési útmutatóban részletezettek szerint kell eljárni. A NAV ügyfélszolgálatánál is kapnak megfelelő tájékoztatást.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


