aggódó

Közzétéve: 2012. 06. 05. 13:21 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Jó Napot Kívánok! A következő helyzet állt elő nálam: 6 hetes terhes vagyok. Bélpanaszok miatt készíttettem egy hasi UH-t, ahol a bal petefészkemben találtak egy 4 cm-es cystát,...

... ami helyenként vastagabb falú. Akkor keseredtem el teljesen, amikor a laboreredményben megláttam a CA125-öt, ami 587-et mutat, egyébként minden más negatív, a többi tumormarker is. Magam is eü-is vagyok, diplomás ápoló. Ön találkozott már ilyen rossz eredménnyel, nagyon kell aggódnom? Van egy kisfiam, aki 4 éves lesz, és teljesen ki vagyok, hogy mik várhatók még nálam.

Köszönöm

jelige: aggódó



VÁLASZ


Kedves Kérdező!




Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.

a szerk.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek