Alacsony ösztrogénszint
Közzétéve: 2004. 06. 07. 09:42 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2004. 06. 07. 09:42 -
• 1 perc olvasás
Lehet-e attól valamilyen női, szervi betegséget kapni, ha alacsony az ösztrogénszint?
Tisztelt Hölgyem!
Szervi betegséget nem lehet kapni.
Tisztelettel: Dr.H.G.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


