alacsony vérnyomás - altatót vettem be

Közzétéve: 2012. 05. 09. 11:24 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

T. Doktor úr! 18 éves lány vagyok. Mindig nagyon alacsony a vérnyomásom, nagy általánosságban 90/60, mind ehhez szapora pulzus társul,...

... mely ez esetben normális. Pár hónapja álmatlanság gyötört, így altatót vettem be, soha máskor nem próbáltam még. Éjszaka felkeltem, hogy mosdóba mennyek, majdnem összeestem, majd visszamentem aludni. Reggel rögtön az ébredést követően egy fél percre bénulás lépett fel, én magam teljesen magamnál voltam de nem bírtam megmozdulni. Szaporán vert a szívem. Orvoshoz mentem, aki elküldött EKG -ra és vérvételre, mindent rendben találtak. tegnap ismételten alvási nehézségeim voltak így bevettem ugyan abból az altatóból egy felet. Rögtön ébredés után ugyan ez a bénulás jelentkezett, ám most éles fülsüketítő hang is társult hozzá. Úgy gondolom a kiváltó ok az altató lehet. Lehetséges, hogy az agyban fellépő oxigén hiány okozta a tüneteket, melyet az alacsony vérnyomás idézett elő? Vagy súlyos problémára utalnak a tünetek? Az altató alvászavar és epilepsziás rohamok kezelésére szolgál a vény szerint.

Előre is köszönöm a válaszát!



VÁLASZ



Olvassa el részletesen a gyógyszer-tájékoztatót vagy keresse fel azt az orvost, aki a gyógyszert felírta, mert gyanús, hogy a gyógyszer mellékhatásáról lehet szó.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek