alkalmasság
Közzétéve: 2011. 03. 20. 21:00 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 20. 21:00 -
• 1 perc olvasás
Kedves Doktor! Szeretném továbbképezni magam CNC-forgácsoló tanfolyamon és/vagy targoncavezető tanfolyamon aminek feltétele az eü. alkalmassági vizsgálat. A kérdésem az lenne, hogy I. cukorbetegségem kizáró tényező lehet ilyen tanfolyamoknál? Köszönettel: Hallgató jelige: alkalmasság
Nagyon sajnálom, de nem tudok válaszolni a kérdésére, mert a munkaalkalmassági aktuális jogszabályokat nem ismerem. Üzemorvosa meg tudja mondani
dr Gerencsér Emőke
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


