almatlansag

Közzétéve: 2010. 06. 30. 10:33 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktotúr/nő! 19 eves vagyok, egyetemista, vizsgaidoszak van, es ilyenkor stresszesebb vagyok, mint egyebkent.Problemam van ay alvassal, nem tudok elaludni, sokszor csak mar reggel. Mit tehetek? Valaszat elore is koszonom. Jelige:almatlansag

Kedves levélíró!

Ez nem jó, mert nyilván romlik a koncentrálóképessége, feszültebb és ez rontja a tanulási képességeket.
A tanulást kicsit korábban hagyja abba, próbáljon úszni, jógázni, vagy olvasni egy kellemes regényt, sétáljon. Egyenlőre ne szedjen gyógyszert, maximum nyugtató teát igyon.

Üdvözlettel: dr.Lajtavári László

Kövess minket!

ovpszichiáter
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek