almatlansag
Közzétéve: 2010. 06. 30. 10:33 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 06. 30. 10:33 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktotúr/nő! 19 eves vagyok, egyetemista, vizsgaidoszak van, es ilyenkor stresszesebb vagyok, mint egyebkent.Problemam van ay alvassal, nem tudok elaludni, sokszor csak mar reggel. Mit tehetek? Valaszat elore is koszonom. Jelige:almatlansag
Kedves levélíró!
Ez nem jó, mert nyilván romlik a koncentrálóképessége, feszültebb és ez rontja a tanulási képességeket.
A tanulást kicsit korábban hagyja abba, próbáljon úszni, jógázni, vagy olvasni egy kellemes regényt, sétáljon. Egyenlőre ne szedjen gyógyszert, maximum nyugtató teát igyon.
Üdvözlettel: dr.Lajtavári László
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


