Anett

Közzétéve: 2011. 02. 03. 18:27 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jelige: Anett 13 éves lányom hónapok óta éjjel 1-2 órakor alszik el.Alvása nyugodt, nem ébred fel.Reggel már tudna aludni, óra kelti.Napközben nem álmos, vagy fáradt, jó tanuló. Nem ideges, szeretne hamarabb elaludni.Vasárnap délig alszik.Homeopátiás szer, gyógytea nem használt. Háziorvosa tanácsára 1 hete Atarax-ot szed,eddig nincs változás.Reggel 5-és fél 7 között kel, így csak néhány órát tud aludni.Délután pihenhetne,de nem fáradt.

Ha nem fogyaszt a gyerek serkentőket (Cola, tea, szerek stb.), akkor lehet egy rossz beidegződés. Erős akarattal, nap közben végzett sporttal, sok sétával meg lehet próbálni változtatni rajta. Részemről helytelenítem a gyógyszer szedést ennyi idős kislánynál.
Üdvözlettel: Dr.Sebő Zsuzsanna gyermekorvos, homeopata

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek