anya2005.
Közzétéve: 2010. 12. 03. 22:30 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 12. 03. 22:30 -
• 1 perc olvasás
anya2005.a fiam füvezik és iszik is rá s ojankor agreszív tör zuz mindent nem tudom mitlehetne tenni feljelenteni nem akarom mert fel van fügesztve kérem segitsenek köszönöm
Kedves levélíró!
Figyelmeztesse a fiát a következményekre. A legegyszerübb megoldás ( ha nem tud mindennel leállni) ha csak az egyik szert használja, akkor lényegesen csökken ez ilyen agresszív zavartságok előfordulásának lehetősége.
Együttérzéssel: dr.Lajtavári László
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


