anya2005.

Közzétéve: 2010. 12. 03. 22:30 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

anya2005.a fiam füvezik és iszik is rá s ojankor agreszív tör zuz mindent nem tudom mitlehetne tenni feljelenteni nem akarom mert fel van fügesztve kérem segitsenek köszönöm

Kedves levélíró!
Figyelmeztesse a fiát a következményekre. A legegyszerübb megoldás ( ha nem tud mindennel leállni) ha csak az egyik szert használja, akkor lényegesen csökken ez ilyen agresszív zavartságok előfordulásának lehetősége.
Együttérzéssel: dr.Lajtavári László

Kövess minket!

ovpszichiáter
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek