anyajegy

Közzétéve: 2009. 08. 07. 21:24 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Úr/Nő! A páromnak a hátán van egy anyajegyszerűség, de már évek óta. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy ez a valami lassan növekszik. Sötétbarna színű, a tetején fekete pontokkal. Ma megnéztem neki újra, de most már a fekete pontok mellett egy vastagabb fekete réteg is van az "anyajegy" alsó szélén. A párom sajnos nagyon makacs ember, nem akarja megmutatni bőrgyógyásznak, pedig szerintem mielőbb meg kellene! Ön mit szól hozzá?Tennék fel róla képet, de szerintem ide nem lehet. Remélem, hogy nem bőrrákja van!!!! Előre is köszönöm a segítségét! Jelige: anyajegy

Sajnos látatlanban nem tudom megmondani. Mindenki felelős saját magáért.
Dr. Veres Gábor
(www.erdiborgyogyasz.hu)

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek