anyajegye mas mind a tobi
Közzétéve: 2009. 03. 22. 22:40 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 03. 22. 22:40 -
• 1 perc olvasás
szioka 16 eves a kislanyom es nem reg vetuk eszre hogy egyik anyajegye mas mind a tobi kel tartanuk atol hogy valami problema lesz belole?
Valószínűleg nincs baj, de lássa bőrgyógyász.
V. G.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


