Aranyeremfáj

Közzétéve: 2005. 06. 07. 13:34 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Mit csináljak, ha kijött az aranyerem és nagyon fáj? Próbáltam már a kenőcsöt is de nem vált be.

Fájdalmas aranyerét vagy kezeltesse - ilyenkor háziorvoshoz,
proktológushoz, sebészhez, gasztroenterológushoz fordulhat - vagy kezelje. Meleg ülőfürdőt érdemes venni esténként, valamint napközben aranyérre kenőcsöt, éjjel kúpot használni, amelyeket gyógyszertárban kérjen. Ha nagyon kemény a széklete, akkor azt lágyítani érdemes, hogy a székelés ne okozzon fájdalmat.
dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek