Argossa

Közzétéve: 2012. 04. 20. 09:23 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Jelige: Argossa Kérdésem az lenne, hogy pár hónappal ezelőtt kialakult egy nagyon sötét pár miliméteres (1-2 mm) apró pici göb a herezacskómon, ...

... olyan mintha egy dudorodó anyajegy lenne, vagy inkább mint egy nagyon pici vérrög, közvetlen a bőrfelszín alatt. Először, amikor észrevettem, még csak azt hittem, hogy talán egy ér, ami túl közel van a felszínhez. Aztán rövid idő alatt ekkorára duzzadt, sokkal sötétebb lett. Most már egy pár hónapja mintha stagnálna, se nem szívódik fel, se nem nő. Nem viszket, nem fáj, nincs semmi ami aggasztó jel lenne, kivéve hogy ott van. Bőrfelszínhez tapad, mert nem mozog el a helyéről sem (legalábbis úgy értem, hogy nem olyan mint egy nyirokcsomó.. ez most egy nagyon laikus példa).

Ez lehet egy ártalmatlan anyajegy? Vagy valami komolyabbra kell hogy gondoljak?



VÁLASZ



Valószínűleg értágulat - bőrgyógyász ügyesen megoldja lézerrel!

Kövess minket!

ovbőrgyógyász ovurológus
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek