ATL!
Közzétéve: 2012. 05. 18. 19:21 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 18. 19:21 -
• 1 perc olvasás
Jó napot kívánok! Egy sebészeti kérdéssel fordulok önökhöz. Két hónapja volt egy vakbélműtétem, ami hagyományos úton történt, tehát van egy szép 10 cm-s hegem, ami szépen és jól gyógyul. A kérdésem az, hogy mikortól kezdhetek el sportolni, pl. biciklizni, kocogni, ugrókötelezni? Válaszukat előre is köszönöm. Üdvözlettel ATL!
A kocogást és ugrókötelezést hagyja még hátra egy hónapig, jó lenne úszással kezdeni. A kerékpározás nemigen árthat.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


