atma

Közzétéve: 2011. 04. 06. 09:21 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

A hátamról 3hónapja lett eltávolítva egy fibróma leégetéssel. Mikortól lehet menni szoláriumozni/napozni? atma

A heg gyógyulása után (már nem érzékeny, nem vörös...-azt gondolom, hogy ez három hónap után már megszűnt) lehetséges a napozás, természetesen az általános fényvédelmi előírások betartása mellett!

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek