az ajkam felett barna nagy folt elszíneződés lett
Közzétéve: 2009. 06. 15. 20:48 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 06. 15. 20:48 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor úr! van egy olyanproblémám,hogy gyantáztam az ajkam felett levő szőrt,és lámpa alatt,a jobb eredmény érdekében,és másnap barna nagy folt elszíneződés lett.eléggé kellemetlen és nagyon látszik,mit tudnék vele csinálni,hogy ne látszódjon? válaszát előre is köszönöm. üdvözlettel
Ung. ad vulnera. Kérje patikustól.
Dr. Veres Gábor
(www.erdiborgyogyasz.hu)
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


