az ételt kéri, de amint a szájába veszi, elkezd öklendezni

Közzétéve: 2011. 04. 19. 10:43 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Kedves Doktornő! 21 hónapos lányomról szeretnék kérdezni. Sajnos nagyon sokszor feküdtem vele kórházban, mert asztmás, és sűrűn van tüdőgyulladása is. A legutóbbi kórházi kezelés óta nem hajlandó enni, de egészséges! Inni rengeteget iszik, az ételt kéri, de amint a szájába veszi, elkezd öklendezni, és azt mondja, hogy nem jó! Ez lehet lelki probléma nála, mivel minden kórházi kezelés után egyre agresszívabb vagy kérjek egy teljes kivizsgálást? Válaszát előre is köszönöm!

Kedves levélíró!
21 hónapos gyerekről van szó, ugye nem félreírás.
Mindenképpen egy alapos ,valószínüleg kórházban történi kivizsgálás javasolt, mert a tünetek riasztóak.
Együttérzéssel: dr.Lajtavári László

Kövess minket!

ovpszichiáter ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek