Bacik
Közzétéve: 2009. 03. 31. 14:23 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 03. 31. 14:23 -
• 1 perc olvasás
Jelige:Bacik Kedves doktor Nő/Úr! 21 hónapos kislányom vizelet mintája már ötödik alkalommal mutatja ugyan azt:escherichia coli 10'5,klebsiella sp. 10'5,enterococcus faecalis 10'5 Kontamináció valószínű.Mit tehetnék?Mit jelent?Mi ez?Köszönöm válaszát!
Megtelepedett a Coli baktérium a kislány húgyutaiban. Ennek lehet szervi oka, amit veseambulancián kell kivizsgálni. Ilyenkor rendszeres ellenőrzésre van szükség, és folyamatos gyógyszeres (megelőző) kezelésre. A további teendő a kivizsgálás után dől el. Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


