Baji

Közzétéve: 2009. 05. 19. 15:21 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

J:Baji Szép Napot! Köszönöm a válaszaikat ! Szeretném tudni hogy 10 éves fiam mért rágja még mindig a körmét . Jó családban él édesapával anyával, szerintem nem szorong jó tanuló .Mit tehetnék v. hogy szokjon le róla? köszönöm Cs.

Ezt a kérdést csak Önök tudják megfejteni, ahogy a leszoktatást is megpróbálni. Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek