bakony

Közzétéve: 2011. 12. 17. 17:01 -

• 1 perc olvasás

cipralexet szedek 1 éve , jól vagyok pszicterem áaz mondja felezzük meg az adagot /jelenleg napi 1/2 / á megprobßltam áde ákezdtek visszatÚrni a tØnetek /pßnikbetegsÚg/ á szeretnÚm elhagyni a gy·gyszert mellÚhatßsai miatt /sexußlis / KÚrem javaslatßt á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á á bakony

Kedves levélíró!



Köszönöm a sorait. Miközben olvastam, átsuhant bennem egy régi francia nyelvű közmondás. " A stílus maga az ember" Töprengjen el, vajon miért pont ezt a gondolatot váltotta ki bennem a levele?

Akkor, majd kérdezzen tovább, de tudnia kell, hogy komoly hatású, tudatmódosító hatással rendelkező kémiai szereket (mint az Ön által is említett...) csak pszichiáter szakorvos írhatja fel. Joggal.

Ő felelős az alkalmazott gyógymódért. Nem lehet ezt rövidre zárni, hiszen ha én válaszolnék a kérdésére, magamra venném az Ön kezelésének felelősségét. Csakhogy az nem az enyém!, hanem létezik egy szerződés, amit Ön és a kezelőorvosa kötött! Ez egy jogilag érvényes szerződés.

Ennek a vonalán haladjon tovább....





Boldog ünnepeket kiván: dr.Lajtavári László






Kövess minket!

ovpszichiáter
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek