Baleset
Közzétéve: 2011. 07. 03. 07:27 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 07. 03. 07:27 -
• 1 perc olvasás
Baleset jelige Tisztelt Doktor ÚR/NŐ Férjem március végén balesetet szenvedett eszméletvesztés következtében.Bokatörés történt melyet műteni kellett. 2 hétig fekvőgipszet majd hat hétig járógipszet kapott.A seb nem gyógyult be mikor a gipszet feltették. Már lassan egy hónapja hogy nincs a gipsz a lábán de a seb még mindig nem gyógyult be váladékozik.Nem terheli a lábát. Cukor beteg ,,inzulinos próbáljuk a cukrot kordában tartani.Kérdésem,hogy miért nem gyógyul a seb?És az természetes,hogy még mindig fáj a lába?Most jelen pillanatban naponta járunk kezelésre. válaszát köszönöm
Cukorbetegek alsó végtagjainak sebei különösen rosszul gyógyulnak, sokszor különleges kezelésre van szükség. A bokatörés utáni rehabilitáció kb. annyi időt vesz igénybe, mint a rögzítés ideje, a férje esetében mintegy 8 hetet. De idősebb korban, kisérőbetegségekkel akár többet is. A fájdalom sokszor hónapokig megmarad, időjárásváltozást még évek múlva is sokan megérzik.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


